Czysty i zadbany dach to wizytówka domu, jednak po kilku latach traci on swój pierwotny kolor, a pokrycie dachowe ulega powolnemu niszczeniu. Kurz, pył, osady, zabrudzenia atmosferyczne oraz komunikacyjne powodują, że dach staje się brudny i nie prezentuje się już tak okazale. Na powyższe czynniki narażone są dachy domów położonych głównie przy ruchliwych ulicach, osiedlach z gruntowymi drogami i zbudowanych w pobliżu lasów. Aby dach odzyskał swój pierwotny nienaganny wygląd oraz był dobrze zakonserwowany zachęcamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia dachów.

Proces czyszczenia dachu w Poznaniu i okolicach

Przed rozpoczęciem mycia dachu, dokonujemy jego dokładnych oględzin. Analizujemy stan techniczny pokrycia dachowego, a także rodzaj i stopień jego zabrudzenia. Kolejnym etapem jest przygotowanie dachu do mycia. W tym celu spryskujemy go specjalistycznymi środkami pomagającymi usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Następnie przystępujemy do mycia dachu. Do tego celu używamy profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej. Dokładnie czyścimy każdy fragment pokrycia dachowego, tak aby przygotować go do ostatniego etapu prac, którym jest konserwacja wyczyszczonej powierzchni. Aby uchronić dach przed ponownym wystąpieniem zabrudzeń spryskujemy go specjalistycznym środkiem impregnującym. Zapewni on nie tylko odpowiedni wygląd dachu, ale także wzmacnia powierzchnię dachówki i chroni przed ponownym zarastaniem i osadzaniem brudu. Końcowy etap prac to udrożnienie i wyczyszczenie rynien.

Na życzenie klienta oferujemy także malowanie dachu. Odpowiednio umyty i zaimpregnowany dach można ponownie przemalować. Proces ten jeszcze bardziej wydłuża żywotność pokrycia dachowego i pozwala cieszyć się znakomitym końcowym efektem wizualnym.

Cały proces czyszczenia dachu wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu do prac wysokościowych. Dachy o skomplikowanym układzie lub położeniu czyścimy korzystając z podnośnika.

Mycie dachów – dane kontaktowe

Zachęcamy do kontaktu pod wskazane poniżej dane:

Czyszczenie dachów – miejsca działania

Jesteśmy firma działającą na terenie wielkopolski. Oferujemy mycie dachów w następujących miejscach:

  • Poznań

Czyszczenie dachów w Poznaniu i okolicach – cennik

Cena za usługę czyszczenie dachu podawana jest za m kwadratowy powierzchni. Na cenę mycia dachu ma ma wpływ wiele czynników takich jak:

  • powierzchnia całkowita,
  • rodzaj dachówki,
  • wiek dachówki,
  • stopień i rodzaj zabrudzenia,
  • kąt nachylenia dachu i jego skomplikowanie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zachęcamy do umówienia bezpłatnej wyceny. W trakcie pierwszego spotkania jesteśmy w stanie ocenić wszystkie czynniki wpływające na cenę usługi mycia dachów, oszacować wstępnie powierzchnię całkowitą (dokładny pomiar wykonywany jest bezpośrednio po zakończeniu usługi) i przygotować dla Państwa indywidualny kosztorys. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z wykonywanymi przez nas usługą czyszczenia dachów, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i posłużymy fachową poradą.

Mycie dachu – przykładowe realizacje

Czyszczenie dachówki ceramicznej - przykładowa realizacja w Poznaniu
Czyszczenie dachu Poznań - przykładowa realizacja
Mycie dachu Poznań - przykładowa realizacja
Czyszczenie dachówki Poznań - przykładowa realizacja
Mycie dachów w Poznaniu - przykładowa realizacja
Mycie i czyszczenie dachów - przykładowa realizacja

Czystedachy – pozostałe usługi

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko mycie dachu ale również wiele innych usług, które sprawią, że dom odzyska dawny blask. Specjalizujemy się również w myciu elewacji, czyszczeniu kostki brukowej i czyszczeniu tarasów.