Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Nasz zespół to profesjonaliści, specjalizujący się w czyszczeniu dachów, dlatego wybierając naszą firmę mają Państwo pewność rzetelnego wykonania usługi, ale także fachowej porady w kwestii czyszczenia dachów, elewacji i podjazdów.

Najistotniejsze w naszych działaniach jest bezpieczeństwo, dlatego wszyscy pracownicy firmy Czyste Dachy odbyli specjalistyczne szkolenia, uzyskując wymagane uprawnienia poświadczone certyfikatami dopuszczającymi do wykonywania prac wysokościowych. Przed rozpoczęciem czyszczenia tworzymy stanowiska asekuracyjne pozwalające bezpieczne poruszać się po dachu. Sprzęt alpinistyczny, z którego korzystamy, posiada odpowiednie atesty i certyfikaty oraz spełnia wszelkie normy zapewniając bezpieczeństwo i brak jakichkolwiek uszkodzeń czyszczonych powierzchni. Dodatkowym zabezpieczeniem dla klientów korzystających z naszych usług jest posiadane przez firmę ubezpieczenie OC.

Tworząc zespół fachowców, klienci mają pewność, że skomplikowane prace na wysokościach wykonujemy w sposób bezpieczny i profesjonalny.